Arcadegeddon dostało aktualizację 1.2.0

Arcadegeddon, oryginalne IP od IllFonic oraz ich pierwszy samodzielnie wydany tytuł, otrzymuje DUŻĄ aktualizację, największą od czasu jego premiery w lipcu 2021 roku. Dostępna na PC/Epic Game Store, PlayStation i Xbox, aktualizacja Arcadegeddon 1.2.0 jest już dostępna. Od nowej broni, hacków i systemów przeciwników po zaskakujące walki z mini-bossami, nowy tryb hordy i tryb boss rush; w tej aktualizacji każdy znajdzie coś dla siebie!

Arcadegeddon dostało aktualizację 1.2.0

Arcadegeddon 1.2.0 pozwala graczom jeszcze bardziej pomóc Gilly'emu, właścicielowi lokalnego salonu gier! Próbuje on uratować swój biznes przed megakorporacją — Fun Fun Co, która ma na celu przejęcie Gilly's Arcade. Aby mu pomóc, gracze muszą dosłownie dołączyć do rozgrywki, w grze, którą Gilly stworzył, aby przechytrzyć FFC. Niestety, Fun Fun Co. zhakowało grę i wstrzyknęło do niej wirusa, z którym teraz gracze muszą się zmierzyć.

Oto przekrój tego, czego gracze mogą się spodziewać w Arcadegeddon dzięki tej aktualizacji. Gracze muszą jednak uważać FFC również przeniknęło do aktualizacji i dodało też kilka podstępów. Aktualizacja dodaje 9 nowych broni, nowe poziomy ich jakości, nowy producent broni kwasowej, nowa maszyna do ulepszania sprzętu, nowy system pancerza – sporo tych nowości, a to nie wszystko!

Dochodzą do tego kolejne hacki, zagadki, mini-bossowiej, tryb hordy oraz boss rush, przedmioty kosmetyczne, czy lepszy balans. Pełna lista zmian i dodatkowe informacje dostępne są tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze