Wkrocz do akcji z Arcadegeddon na Steam

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Lipiec 2023
  • Komentuj 0

Arcadegeddon, oryginalne IP IllFonic i pierwszy samodzielnie wydany tytuł, pojawił się na Steam 18 lipca. Gra była dostępna na PC/Epic Game Store, PlayStation i Xbox, a fani STEAM mogą od teraz zajrzeć do salonu gier, aby pomóc Gilly'emu, właścicielowi, w obronie jego biznesu przed pozbawioną twarzy megakorporacją Fun Fun Co, której celem jest przejęcie Gilly's Arcade. Gilly połączył wszystkie swoje najlepsze gry zręcznościowe, tworząc super grę, aby przechytrzyć FFC, i potrzebuje twojej pomocy. Ostrzegam, że Fun Fun Co. zhakowało grę i wstrzyknęło wirusa, z którym teraz muszą zmierzyć się gracze.

Wkrocz do akcji z Arcadegeddon na Steam

IllFonic oferuje Arcadegeddon w wersjach Basic i Digital Deluxe Edition na Steam. Gracze mogą dołączyć do walki o Arcade za 14,99 USD (edycja podstawowa) lub rozszerzyć ją do wersji Deluxe za dodatkowe 9,99 USD. Aktualizacja Digital Deluxe zawiera 2500 ARCoinów, przedmioty kosmetyczne premium, cyfrową książkę z grafikami i cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Arcadegeddon to stale rozwijająca się strzelanka roguelite dla wielu graczy, która pozwala grać solo lub z maksymalnie trzema znajomymi, aby odkrywać wiele biomów, mini-gier, znajdować ukryte skrzynie i pokonywać liczne typy wrogów i poziomy bossów. Z ponad sześcioma biomami (mapami) do odkrycia, Arcadegeddon jest kooperacyjną grą wieloosobową, która zapewnia mieszankę doświadczeń PVE i PVP dla różnych prędkości gry.

W miarę kontynuowania gry gracze mogą podejmować dodatkowe wyzwania od lokalnych "gangów", które kręcą się w Gilly's Arcade. Dzięki nim zyskują znacznie więcej niż tylko uliczną reputację. Mówiąc o street cred, czeka ich walka o miejsce w globalnych rankingach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze