Lekki downgrade Wiedźmina

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Patrząc na dzieło Kubstoffa należy się zastanowić po co grom w ogóle zaawansowana grafika? Ewidentnie nawet w tytuły AAA dobrze grało by się gdyby ich twórcy grę stworzyli... w MS Paint.

Olśniewające zachody słońca, różnorodność napotkanego terenu, jaskinie, miasta - kultowa już dziś gra CD Projekt Red jaką jest Wiedźmin 3: Dziki Gon ma to wszystko. Dodajcie do tego jeszcze świetnie wykonane cinematiki i macie przed sobą grę, która oczarowała miliony ludzi na całym świecie. Co by było jednak, gdyby Redzi poszli nieco inną, znacznie prostszą drogą jeśli idzie o oprawę wizualną?

Sprawdził to twórca kanału Kubstoff, który przeniósł wiedźmiński trailer ''Zabijając potwory'' do Painta. Nie ma się co oszukiwać, program Microsoftu takich możliwości jakimi dysponują Redzi nie ma, ale gracze bez trudu rozpoznają się kto jest kto. Najpierw podrzucam Wam oryginał:

Latka lecą, a trailer wciąż trzyma najwyższy światowy poziom. A teraz zobaczcie dzieło Kubstoffa:

Skąd u autora przeróbki takie hobby? Kubstoff z rozbrajającą szczerością wyjaśnia: ''Naprawdę nie mam w moim życiu nic lepszego do roboty''...

[źródło: eurogamer.net, kubistoff YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze