Kultowe samoloty debiutują w War Thunder

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Gaijin Entertainment ogłasza, że aktualizacja do gry War Thunder zatytułowana "Air Superiority" jest już dostępna dla graczy. Słynne samoloty JAS39 Gripen, Mirage 4000, Su-27 i F-15 będą rywalizować o dominację w przestworzach, podczas gdy w działaniach naziemnych pojawią się najnowsze nowoczesne czołgi i prototypy, takie jak Leopard 2A7V, VT-4A1, Challenger 3, T-90M, M1A2 SEP V2 TUSK II i Strv 122B+. Do gry dodano też dziesiątki innych, nowych maszyn, w tym włoski pancernik Leonardo da Vinci, a także nową mapę do bitew powietrznych - "Wulkaniczna Dolina", inspirowaną krajobrazami półwyspu Kamczatka. Efekty ognia dla pojazdów i budynków również zostały poprawione.

Kultowe samoloty debiutują w War Thunder

JAS39 Gripen to najnowszy szwedzki myśliwiec wielozadaniowy, który służy również w RPA (dlatego pojawi się w południowoafrykańskiej gałęzi brytyjskiego drzewka), Brazylii, Tajlandii, na Węgrzech i w Czechach. Z kolei Mirage 4000 to prototyp francuskiego dwusilnikowego myśliwca, który został opracowany równolegle z Mirage 2000, ale nie wszedł do produkcji z powodu ograniczeń budżetowych. Dwa silniki SNECMA M53-P2 są w stanie rozpędzić samolot do prędkości 2,2 Macha, aerodynamiczna konstrukcja zapewnia doskonałą sterowność w całym zakresie prędkości, a duża ładowność pozwoli graczom zabrać do bitwy optymalny zakres pocisków i bomb.

Aktualizacja dodaje również nową, ósmą erę pojazdów opancerzonych, w której M1A2 SEP2 i T-90M będą konkurować z niemieckim Leopardem 2A7V ze wzmocnionym przednim pancerzem kadłuba, a także Challengerem 3, prototypem nowego brytyjskiego czołgu, którego produkcja rozpocznie się w 2024 roku. Jest to rozwinięcie znanego już graczom Challengera 2, ale z nowym działem gładkolufowym L/55 A1, mocniejszym silnikiem, termowizją najnowszej generacji i systemem ostrzegania przed opromieniowaniem wiązką lasera.

Więcej szczegółów tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze