Kto zagra Renfri z Wiedźmina?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Październik 2018
  • Komentuj 1

Netflixowy Wiedźmin już wybrany - Henry Cavill otrzymał zaszczytną rolę Geralta, a o wszystkim doniósł wcześniej Reddit. Nasz wulkan spojlerów i tym razem wybuchł i ta erupcja zdradziła nam prawdopodobną odtwórczynię roli Renfri, Dzierzby z Creyden.

Porywcza dziewczyna, owoc klątwy czarnego słońca, odegrała niemałą rolę w życiu Białego Wilka. To dzięki niej został Rzeźnikiem z Blaviken, gdzie powstrzymał ją przed zabiciem czarownika Stregobora kończąc jej życie. 

Czy to będzie nasza nowa Renfri?

Teraz na Reddicie pojawiła się plotka, jakoby Księżniczkę Creyden miała zagrać Millie Brady, znana z Duma, Uprzedzenie i Zombie czy Krół Artur: Legenda miecza.

Co ciekawe, 30 sierpnia pojawił się również przemilczany film francuskiej aktorki o polskim pochodzeniu, Magdaleny Korpas, na którym widać scenę castingową do roli Dzierzby.

Muszę przyznać, że obie panie mają coś w sobie. Polska ma słomkowe włosy renfri, a Millie wygląda jak mała buntowniczka. Ktokolwiek nie zagra Renfri, musi mieć jaja, bo to zła kobieta była!

Renfri ma się pojawić tylko w pierwszym odcinku serialu, natomiast w jej scenach przewidziana jest nagość. Blondynka czy brunetka? Która według Was byłaby ''mniejszym złem''? Teraz wszystko w rękach Lauren S. Hissrich, która potwierdzi wybór kolejnych aktorów!

Nostalgiczna scena walki Geralta z Renfri

[Źródła: reddit.comtelemagazyn.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze