Kostka Rubika dostanie własny film aktorski

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 05 Styczeń 2021
  • Komentuj 0

Witam Was w roku 2021, w nowej dekadzie! Witam i chciałbym obiecać, że będzie lepiej, że schudnę, że sobie poradzimy. Chciałbym, ale wiecie, jak to w życiu bywa. Dlatego mam dla Was coś, co może natchnie Was optymizmem. Nie wiem w jaki sposób dokładnie, ale ja na wieść o tym, że Kostka Rubika otrzyma film aktorski, jakoś tak zakrzyknąłem z otuchą. Nie mówcie tylko, że Wy nie!

Kostka Rubika z filmem aktorskim.

Wiecie o tym, że Tetris otrzyma film aktorski, który trafi na platformę Apple TV+. Główną rolę w nim zagra Taron Egerton, którego możecie kojarzyć z roli Eggsiego z Kingsman. Ta informacja nie ma nic wspólnego z Kostką Rubika, poza nietypową koncepcją na film. Pora zatem na konkrety!

Kostka Rubika również otrzyma film aktorski, ale nie wiadomo, jaką przybierze konwencję. Czy będzie to tak, jak w przypadku Tetrisa, biograficzna opowieść o twórcy i jego dziele, czy wręcz odwrotnie, rodzaj komedii, jak Piksele. Tego niestety na ten moment nie wiemy. Nie wiemy kto zajmie się scenariuszem filmu o Kostce Rubika, czy będzie pełnił rolę reżysera. Ciekawe również, kto ewentualnie wcieli się w Ernő Rubika, czyli twórcę tytułowej zabawki.

Czy zatem coś wiemy? Tak, jedynie tyle, że za filmową Kostkę Rubika odpowiadać będą firmy Hyde Park Entertainment Group i Endeavor Content. Ze swojej strony dodam, że w zasadzie projekt mnie ciekawi, bowiem zabawkę znam, ale jej historii już nie i chętnie uzupełniłbym braki wiedzy właśnie poprzez filmową formę. Jak jest z Wami?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze