Kosmiczne Call of Duty

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Marzec 2016
  • Komentuj 4

Przy najnowszej odsłonie poprzednie mają wyglądać niczym z epoki kamienia łupanego

Przy najnowszej odsłonie Call of Duty poprzednie mają wyglądać niczym z epoki kamienia łupanego

Wygląda na to, że mamy dobry tydzień na plotki dotyczące FPSów. Po wycieku informacji o Battlefieldzie V wczoraj do sieci trafiły niesprawdzone informacje o nowym Call of Duty Zanim powiem o plotkach to podam kilka faktów: w nowe Call od Duty zagramy jeszcze w tym roku, a stworzy je znane z choćby z Modern Warfare studio Infinity Ward... i to by było na tyle. Teraz obracać będziemy się w świecie plotek. Pochodzą one od użytkownika forum NeoGAF o ksywce Shinobi602, który w przeszłości dzielił się już niedostępnymi dla reszty forumowiczów informacjami, które w zdecydowanej większości okazywały się prawdą. Donosi on, że najnowsze Call of Duty pójdzie drogą wyznaczoną przez jego ostatnich poprzedników - będzie bardziej, znacznie bardziej, futurystycznie niż to co mieli okazję oglądać gracze ogrywający Black Ops III czy Advanced Warfare.

Pełen sci-fi, walki w kosmosie i odległa przyszłość. Fajnie?

Pełen sci-fi, walki w kosmosie i odległa przyszłość. Fajnie?

Shinobi602 posunął się nawet do stwierdzenia, że Black Ops III przy swoim młodszym bracie będzie prezentowało się niczym z epoki kamienia łupanego. Przy okazji donosi, że gra zaoferuje nam prawdziwie kosmiczne bitwy, a akcja rozegrana zostanie w bardzo dalekiej przyszłości -  słowem sci-fi pełną gębą. Jeśli wierzyć tym informacjom i przypomnieć sobie plotki dotyczące Battlefielda V to wyjdzie nam, że na jesień będziemy mieli okazję zagrać w dwie gry, w których akcja umiejscowiona będzie w przyszłości. Która z nich wyjdzie z tego starcia zwycięsko?

Na jesień staniemy przed wyborem: BF czy CoD? Oby nie!

Na jesień staniemy przed wyborem: BF czy CoD? Oby nie!

[źródło: neogaf.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze