Overkill's The Walking Dead

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2014
  • Komentuj 11
http://youtu.be/mn9cp_IMXhI Przyznacie, że wypuszczony w zeszłym tygodniu do sieci trailer Overkill's The Walking Dead za dużo nie ujawnia. Za to dziś studio Overkill ustami Almira Listo, jednego z producentów gry, ujawniło kilka szczegółów dotyczących trzeciej już gry w uniwersum The Walking Dead. Najwyraźniej gry z zombie w roli głównej bardzo przypadają Wam do gustu - Overkill's The Walking Dead jest trzecią, po genialnej przygodówce Telltale i co najwyżej poprawnej strzelance od Activision, grą osadzoną w świecie żywych trupów. Ci z Was, którzy śledzą temat na pewno mieli już jakieś podejrzenia co do tego jak gra może wyglądać, w końcu Overkill to to samo studio które wydało serię PayDay. Obstawiałeś kolejnego FPSa? Możesz sobie pogratulować przenikliwości, ale to nie koniec całej historii.

The-Walking-Dead

Oto co powiedział Listo czytelnikom portalu Reddit: ''Overkill’s The Walking Dead jest pierwszoosobową strzelaniną nastawioną na tryb kooperacji z elementami akcji, role-playa, survival horroru i skradanki, który zachęca graczy do eksploracji popularnego świata The Walking Dead gdzie będą odgrywać rolę niedobitków broniących się przed mięsożernymi szwędaczami w postapokaliptycznym świecie''

Overkill's The Walking Dead będzie umiejscowione w tym samym świecie co popularne komiksy autorstwa Roberta Kirkmana, ale spotkamy zupełnie nowych bohaterów. ''Blisko współpracujemy z samym Kirkmanem. Widząc w jaki sposób tworzy swój komiks, naturalnym było że skoncentrujemy się właśnie na tym. Osobiście uwielbiam podejście do grozy w komiksie. Skupimy się na nowych bohaterach i nowej historii, ale osadzonej w znanym graczom świecie''  dodaje Listo.

walker_55

Jeszcze kilka dni temu, zanim Listo przekazał nam nieco dokładniejszych informacji trudno było cokolwiek o grze powiedzieć. Spekulacjom nie było końca, wielu twierdziło że styl FPSa nie za bardzo pasuje do serii The Walking Dead. Samo studio enigmatycznie wypowiedziało się: ''W prawdziwym duchu Overkill wprowadzimy bezprecedensowe krzyżówki'' mając za pewne ma myśli połączenie FPSa z RPG i survival horrorem. Z premierą zapowiedzianą na 2016 rok jest jeszcze sporo czasu by przy grze pomajstrować, co wyjdzie z połączenia tak wielu gatunków? Cierpliwości, ale mam przeczucie że coś naprawdę ekstra!

negan

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze