Konkurs dla streamerów - RTX. IT'S ON ciągle trwa!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 28 Grudzień 2020
  • Komentuj 0

Przed nami Nowy Rok! Z tej okazji przypominamy Wam o możliwości osłodzenia sobie jego początku! Razem z NVIDIA oraz sklepem Morele przygotowaliśmy dla streamerów ciekawą zabawę, w której do wygrania są karty graficzne NVIDIA GeForce RTX™!

Razem z naszymi partnerami organizujemy konkurs, w którym trzech streamerów ma szanse wygrać pakiet dwóch kart graficznych, które możecie znaleźć poniżej: 

NVIDIA GeForce RTX™ 3080 + GeForce RTX™ 3070

Każdy streamer, który w ostatnich 30 dniach osiągnął średnią minimum 30 widzów (statystykę sprawdzić możecie na sullygnome.com), może wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody! Jako, że konkurs trwa już od dłuższego czasu, nie pozostaje Wam nic innego jak dać znać swoim ulubionym twórcom o konkursie i namówić ich do wzięcia udziału.

Pamiętajmy, że jedna z tych kart graficznych będzie musiała zostać przez zwycięzców rozdana jego/jej publiczności ;)

Z rzeczy najważniejszych: konkurs polega na stworzeniu, w trakcie live streama, najładniejszego, najbardziej dopieszczonego (bez użycia zewnętrznych narzędzi typu Photoshop) screena z gry wykorzystującej technologię ray tracingu. Lista gier, w których można się poruszać umieszczona jest na stronie konkursowej rtx.jarock.pl.

W formularzu zgłoszeniowym wymagany jest clip ze streama, z momentu, w którym robiony był screen.

O osobach, które nie posiadają karty obsługującej technologi ray tracingu Mikołaj także pomyślał! W przypadku chęci wzięcia udziału, uderzajcie śmiało na [email protected], gdzie otrzymacie dostęp do konta Nvidia GeForce NOW, które pozwoli Wam na zrobienie screena nawet bez odpowiedniego sprzętu. W trakcie zgłoszenia nadajcie mailowi odpowiednio informujący o zaistniałej potrzebie tytuł.

Więcej informacji pod adresem: rtx.jarock.pl

Partnerem wydarzenia jest Morele.net

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze