Konkurs dla streamerów - RTX. IT'S ON.

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2020
  • Komentuj 0

Takiego konkursu jeszcze nie było! Z okazji świąt, razem z NVIDIA oraz sklepem Morele przygotowaliśmy dla streamerów ciekawą zabawę, w której do wygrania są karty graficzne NVIDIA GeForce RTX™!

Słuchajcie, sprawa jest prosta. Każdy streamer, który w ostatnich 30 dniach osiągnął średnią minimum 30 widzów (statystykę sprawdzić możecie na sullygnome.com), może wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody! Trzech zwycięzców otrzyma zestaw kart graficznych: 

NVIDIA GeForce RTX™ 3080 + GeForce RTX™ 3070

Każdy wygrany dostaje dwie karty, Mikołaj jest w tym roku bogaty jak nigdy! Jedna, którą streamer zatrzymuje dla siebie, aby w jeszcze lepszej jakości prezentować Wam rozgrywkę i tworzyć angażujące materiały oraz druga, która przeznaczona jest do rozdania Wam, głosującym.

Ale do rzeczy! Konkurs polega na stworzeniu, w trakcie live streama, najładniejszego, najbardziej dopieszczonego (bez użycia zewnętrznych narzędzi typu Photoshop) screena z gry wykorzystującej technologię ray tracingu. Lista gier, w których można się poruszać umieszczona jest na stronie konkursowej rtx.jarock.pl. Pamiętajcie, że w formularzu zgłoszeniowym wymagany jest clip ze streama, z momentu, w którym robiony był screen.

O osobach, które nie posiadają karty obsługującej technologi ray tracingu Mikołaj także pomyślał! W przypadku chęci wzięcia udziału, uderzajcie śmiało na [email protected], gdzie otrzymacie dostęp do konta Nvidia GeForce NOW, które pozwoli Wam na zrobienie screena nawet bez odpowiedniego sprzętu.

Więcej informacji pod adresem: rtx.jarock.pl

Partnerem wydarzenia jest Morele.net

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze