Kompletne Nioh 2 niedługo na PC

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 17 Styczeń 2021
  • Komentuj 0

KOEI TECMO Europe i Team NINJA zdradzają kolejne szczegóły na temat tego, co zaoferuje graczom na PC długo wyczekiwany tytuł action-RPG w klimacie dark fantasy, Nioh 2 – The Complete Edition, debiutujące 5 lutego 2021 na PC za pośrednictwem Steam. Nie mam jednak pojęcia, czy ktokolwiek z Was jest w ogóle zainteresowany tym tytułem…

Kompletne Nioh 2 zaoferuje mnogość łakoci

W Nioh 2 – The Complete Edition, gracze spotkają na swojej drodze śmiercionośny wachlarz przeciwników podczas przemierzania zarówno Japonii brutalnej ery Sengoku, jak i śmiercionośnego Dark Realm – nie muszą jednak robić tego w pojedynkę. Gracze PC dostaną pełnie multiplayerowych doświadczeń z oryginalnej wersji, pozwalając na przyzwanie pomocnika gdy zacznie robić się gorąco, zarówno w głównej opowieści jak i wszystkich trzech rozszerzeniach.

Nioh 2 – The Complete Edition zaoferuje trzy różne wieloosobowe doświadczenia rozgrywki dzięki Bloody Graves, Benevolent Graves i trybowi co-op w Torii Gate. Przy pomocy Bloody Graves gracze będą mogli przyzwać kontrolowane przez AI widmo innego gracza – Revenant, oferujące mu pomoc w walce i zdobyciu doświadczenia oraz łupów. Podobnie Benvolent Graves pozwolą na przyzwanie kontrolowanego przez komputer widma, jednak oferując mu kubki ochoko postać będzie walczyła z graczem przez dłuższy czas.

Ostatnia opcja, Torii Gate, zaoferuje możliwość współpracy w czasie rzeczywistym przeciwko śmiercionośnym yokai. W tym trybie online towarzysze mogą być wskrzeszani w trakcie walki, jednak nie będzie żadnych punktów kontrolnych, na których będzie można polegać.

Wszyscy którzy zakupią Nioh 2 – The Complete Edition w ciągu pierwszych trzech tygodni od premiery otrzymają dodatkowe elementy zbroi „Sohaya Deserter Garb” oraz “Ornate Gold Armour” do wykorzystania w swoich przygodach. Skusicie się?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze