Komiks o Chloe i Max

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Listopad 2018
  • Komentuj 2

Po trzech latach od premiery Life is Strange doczekaliśmy się nie tylko rozwinięcia historii Chloe i Rachel, ale również drugiej cześci gry, tym razem z męskimi bohaterami i zupełnie nową historią. Wielu fanów wciąż jednak wspomina wydarzenia rozgrywające się w Arcadia Bay, kiedy Max manipulując czasem i przywracając do życia swoją przyjaciółkę naraziła miasto na wielką katastrofę. 

Oczywiście można było poświęcić Chloe i ocalić miasteczko, ale wiele osób wybrało odwrotnie. I tym też kanonen powędrowali twórcy komiksu Life is Strange z Titan Comics. Za szatę graficzną komiksu odpowiada rysowniczka Claudia Leonardi, a za warstwę tekstową Emma Vieceli. 

Rok po sztormie nad Arcadia Bay odbywa się ceremonia, podczas której wspominani są wszyscy zmarli w czasie zakończenia gry. Silne emocje sprawiają, że Max Caulfield ponownie doświadcza swoich mocy, tym razem w postaci wizji. Te oczywiście dotyczą niebieskowłosej dziewczyny, a wszystko ściśle związane jest z Arcadia Bay. Nie zostaje nic innego, jak wrócić do domu...

Nie wiem czy to muzyka, czy ożywione wspomnienia, ale oglądając zapowiedź komiksu poczułam wszystko to, co Dontnod dostarczył mi w Life is Strange.

Komiks świeżo po premierze kosztuje na Amazonie 15 Euro a pojedyńcze epizody po 4 dolary. Jeśli pojawią się plany polskiego wydania, to oczywiście dam Wam znać, a póki co digitala możecie dorwać na Comixology.

[Źródła: twitter.comgamespew.comcomixology.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze