Life is Strange 2 Epizod 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Drugi epizod Life is Strange już niedługo. Premiera kolejnego odcinka gry Dontnod odbędzie się 24 stycznia, a studio z tej okazji chwali się nowym trailerem Live Action, który zrobił na mnie spore wrażenie.

Epizod 2 ma podtytuł Rules. Widać, że rodzeństwo Diaz coraz mocniej odczuwa skutki wydarzeń, które rozegrały się pod ich domem, a młody Daniel ma problem z kontrolowaniem mocy. Czy braterska więź przetrwa śmierć ojca i czy starszemu bratu uda się zapanować nad emocjami 9-latka?

Trailer jest mocno emocjonalny i muszę przyznać, że w takim wydaniu chętnie zobaczyłabym nie tylko grę, ale również serial.

Wygląda na to, że przed młodymi Diazami kolejna ucieczka i wiele trudnych momentów, w których będziemy im towarzyszyć.

[Źródła:worthplaying.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze