Kolejne Modern Warfare za rok?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Maj 2018
  • Komentuj 6

W tym roku na pewno zagramy w CoD: Black Ops IV, a w sieci już pojawiają się plotki dotyczącego tego co za rok. Według portalu Gaming Intel Infinity Ward szykuje dla nas czwartą część CoD: Modern Warfare.

Jak podkreślają sami redaktorzy z Gaming Intel, to właśnie dzięki nim przed czasem dowiedzieliśmy się o szczegółach dotyczących tegorocznego Black Opsa. To oni pierwsi podali informację, że w grze nie zobaczymy klasycznej kampanii dla pojedynczego gracza. I jak już wiecie - wszystko się potwierdziło. Wydaje się więc, że jeśli idzie o rewelacje dotyczące Modern Warfare to można im zaufać. 

Portal ujawnia, że w przyszłorocznym ''Callacu'' dostaniemy pełną kampanię singleplayer oraz klasycznego multiplayera. Obok tego w grze pojawi się też tryb zombie. I tutaj uwaga, bo to istotne. Podobno Infinity Ward rozważa wprowadzone do gry....werble.... tryb battle royale. Cóż, trzeba iść z duchem czasu, choć nie jest powiedziane, że nowe Modern Warfare na pewno wyposażone zostanie w swojego własnego battle royale'a.

Call of Duty miało przez ostatnie lata kilka problemów, ale chyba już zostawiło je za sobą. Po zmęcznieniu graczy przyszłościowymi klimatami - pamiętamy drugi najmniej lubiany film na YouTube w postaci trailera Infinite Warfare - dostaliśmy dużo lepszego, choć nie pozbawionego wad, CoD:WWII. Teraz, jeśli oczywiście potwierdzą się rewelacje Gaming Intel, wrócimy do współczesnych konfliktów zbrojnych. 

[źródło: gamingintel.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze