Kolejne DLC do Spider-Mana

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Listopad 2018
  • Komentuj 1

Pierwsze DLC The Heist do Spider-Mana połączyło go ze starą znajomą, Felicią. Dzisiaj możemy zanurzyć się w kolejną z przygód Parkera. City That Never Sleeps: Turf Wars to drugi z trzech zaplanowanych dodatków do Marvelowskiego Spider-Mana. Insomniac Games prezentuje trailer nowego DLC.

W tym dodatku Peter Parker zmierzy się z Hammerheadem i wojnami gangów Nowego Yorku. Antagonista został przedstawiony już w The Heist, ale to właśnie teraz wraz z mafijną rodzinką Maggia dostanie swoje 5 minut, by stanąć naprzeciwko Spider-Mana.

Dodatkowo Parker otrzyma nowe kostiumy i niektóre prezentują się naprawdę zjawiskowo! Według zapowiedzi Sony kolejny, ostatni dodatek pojawi się już w grudniu. Warto kupić cały pakiet The City That Never Sleeps, bo wszystkie trzy DLCki razem kosztują aktualnie 63 zł.

[Źródła: gamespot.comnaekranie.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze