Kolejna wizyta w piekle - S.O.N

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Maj 2018
  • Komentuj 2

S.O.N to kolejna gra, w której przyjdzie nam szukać zaginionego potomstwa, by udać się za nim do piekła. Ostatnio pisałam Wam o Some Day You''ll Return, gdzie ojciec poszukuje zaginionej córki na czeskich Morawach. Tym razem inny ojciec - Robert Alderson - ruszy w pogoń za synem, a dokąd trafi? Do prawdziwego piekła.

Studio RedG złapało się bardzo popularnych motywów, no bo ile można się uganiać za zaginionymi dziećmi? Piekło też nie wydaje się być kuszącym elementem, biorąc pod uwagę, że jutro premiera polskiego, długo wyczekiwanego Agony.

Twórcy wypuścili debiutancki trailer swojej gry, która powstaje na PS4. Premiera przewidziana jest na 11 grudnia, ale już od 8 czerwca dostępne będzie demo gry. 

W demówce przyjdzie nam przemierzyć ciemną jaskinię, bez latarek i innych wspomagaczy. Obyście nie bali się ciemności, bo jedyne źródło światła czeka na jej końcu. Czy debiutujące studio ugryzie oklepane tematy z nowej strony? Czy przyjdzie nam po raz setny zagrać w tę samą historię w nowej oprawie? Zobaczymy z czasem, póki co dla fanów horrorów może to być ciekawa pozycja.

[Źródło: youtube.comfacebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze