Koijma nie zdąży na E3

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2017
  • Komentuj 4

Death Stranding, tajemnicza gra legedarnego Hideo Kojimy, nie będzie pokazana na zbliżającym się E3. Twórca informuje o tym na swoim Twitterze. 

Z nową marką Kojimy wiążą się duże nadzieje graczy. Death Stranding będzie jego pierwszą grą odkąd opuścił szeregi studia Konami, dla którego pracował przez ponad 30 lat tworząc jeden z najbardziej znanych na świecie tytułów studia - serię Metal Gear Solid. 

Do tej pory do sieci trafiły dwa trailery, po obejrzeniu których pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi. Wiemy, że jedną z głównych postaci w grze zagra znany z serialu The Walking Dead Norman Reedus.

W drugim trailerze widzimy innego znanego aktora, wymienia się go nawet jako faworyta w wyścigu o rolę Geralta z Rivii w netflixowej adaptacji książek Sapkowskiego, Madsa Mikkelsena.

Niestety na przyszłotygodniowym E3 nie dowiemy się kim, albo czym, są pokazani na powyższych filmikach bohaterowie. Na swoim Twitterze Kojima przeprasza fanów za brak Death Stranding tłumacząc to ''skupeniem się na rozwoju'' gry.

Kiedy następna okazja? 22 sierpnia w niemieckiej Kolonii ruszają targi Gamescom.

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze