Nowa gra z uniwersum Smoczych Kul

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 15 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Jaki będzie Dragon Ball FighterZ, czyli nowa bijatyka z uniwersum stworzonego przez Akirę Toriyamę? 

Za grę odpowiedziane jest Bandai Namco Entertainment, a wyda ją znane z bijatyk 2D, jak choćby Guilty Gear i BlazBlue, studio Arc System Works.

Producentka Tomoko Hiroki powiedziała, że styl 2.5D to coś pomiędzy 2D i 3D, co dało projektantom kilka nowych, ciekawych możliwości. Jako jedną z nich wymienia się  stylistykę bardzo podobną do anime.

Gra specjalnie będzie zmniejszała framerate po by wyglądać bardziej jak anime

Co istotne - samą walkę zobaczymy w 60 klatkach na sekundę, ale w niektórych scenkach framerate jest specjalnie obniżony po to, żeby bardziej pasował do tego jak wygląda anime na ekranie telewizorów.

Dragon Ball FighterZ będzie oferował różne tryby rozgrywki, ale dokładniejszych szczegółów na razie nie ujawniono. Wiemy za to, że już tego lata będzie można spróbować swoich sił w zamkniętej becie.

Gra zostanie wydana na początku przyszłego roku i pojawi się na PS4, Xbox One i PC. A ja tymczasem zapraszam na film:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze