Kingdom Hearts trafi na PC! Ale na EGS…

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Luty 2021
  • Komentuj 0

Szukacie produkcji, której fabuła sprawi, że zaczniecie podważać swoje zdrowie psychiczne? Zapraszam do Kingdom Hearts, które jest tak poplątane, że sami twórcy czasami gubią się w tym, o co chodzi w tejże serii. Dorobiła się ona kilku części, a każda kolejna, zamiast wyjaśniać historię, wprowadza do niej jeszcze więcej chaosu. Polecam!

Kingdom Hearts trafi na PC w marcu, ale na Epic Games Store

Jeśli czekaliście z wytęsknieniem na ewentualny debiut serii Kingdom Hearts na PC to będziecie zadowoleni. Jeszcze w marcu ten nietypowy mariaż Square Enix z Disney pojawi się na blaszakach, kończąc tym samym konsolową ekskluzywność serii. Jest jednak jeden, całkiem spory haczyk – debiut Kingdom Hearts na PC jest ekskluzywny dla platformy Epic Games Store.

Tak, dobrze czytacie. Kingdom Hearts pojawi się na PC, ale na Epic Games Store. Tytuły z serii zadebiutują dokładnie 30 marca. Ile będą kosztowały?

  • Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX – 209 zł
  • Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue – 249 zł
  • Kingdom Hearts 3 – 249 zł
  • Kingdom Hearts: Melody of Memory – 249 zł

Jak zatem sami widzicie, nie będzie to tania zabawa. Nie jestem tutaj przekonany, czy warto wydać tak dużo pieniędzy za coś tak niezrozumiałego, ale chętnych z pewnością nie zabraknie. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze