Kilka pięknych słów o naszej Polsce!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Listopad 2018
  • Komentuj 3

Dzisiaj świętujemy niepodległość naszego kraju. Święto, które powinno być dla nas ogromnym symbolem i wartością, której powinniśmy się trzymać za wszelką cenę. Czasami o tym zapominamy, wdajemy się w puste dyskusje i krytykujemy na potęgę. Narzekamy, bo przecież taki mamy narodowy sport, i czasami wstydzimy się za bycie sobą. Niepotrzebnie. Mamy piękny kraj, pełen ludzi o dobrych sercach i otwartych umysłach oraz historii godnej nie tylko najlepszych filmów wojennych, ale również dumy rodaków i uznania obcokrajowców.

Dwóch z nich prowadzi kanał FTD Facts, na którym publikują ciekawostki o wszystkich narodach. Zobaczcie jak widzą nasz kraj, oraz jak przedstawiają go innym. Wzruszająca podróż po Polsce, oczami Leroya i Dave'a z FTD Facts!

Chciałabym móc napisać, że w komentarzach pod filmem rozlała się fala miłości, ale niestety tak nie jest. Jak zwykle nasi rodacy szukają dziury w całym i znajdą powód żeby rzucić kilka niepochlebnych słów.

W ten dzień apeluję, żebyśmy obejrzli ten film wyzbywając się uprzedzeń. Cieszmy się tym, jak widzą nas inni, rozsiewajmy wokół siebie to, co chcemy później zebrać. 

Zobaczcie też inne filmy na kanale FTD Facts 

Dzisiaj Narodowe Święto Niepodległości, bądźmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze