Kanye robi własną grę

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Październik 2017
  • Komentuj 4

Kanye West - dla jednych jeden z najwybitniejszych raperów swojego pokolenia, dla innych wdzięczny obiekt żartów i złośliwości. Niedługo fani jego muzyki będą mogli wcielić się w Westa w dość niezwykłej grze komputerowej. 

Widać Kanye chce pójść w ślady swojej równie sławnej żony Kim Kardashian, której gra z niewiadomych powodów bije rekordy popularności wśród amerykańskich nastolatek. Kim Kardashian: Hollywood!, bo tak nazywa się wspomniana produkcja pozwala nam stworzyć swoją własną hollywoodzką gwiazdę i wprowadzić ją do showbiznesu.

Brzmi średnio interesująco? Też bym tak powiedział, ale liczby świadczą coś zupełnie innego: 22,8 miliona ludzi zdecydowało się na ściągnięcie gry na swoje urządzenie mobilne. To na pewno musiało zrobić wrażenie na Kanye, któremu nie pozostało nic innego jak stworzenie swojej własnej produkcji. Choć wielu szczegółów nam nie ujawniono to znamy już ''zarys'' fabuły.

Podczas rozmowy w programie The Breakfast Club muzyk przyznał, że jego gra opierała się będzie o piosenkę “Only One”, w której śpiewa o swojej mamie. Całość wywiadu to prawie godzina, nas interesują niemalże ostatnie sekundy kiedy to w kilku słowach Kanye z widocznym entuzjazmem wspomina o swoim najnowszym projekcje.

Zadaniem wcielającego się w Kanye gracza będzie przeprowadzenie jego mamy do najwyższych bram niebios i nie pozwolić jej zejść ze ścieżki światła podczas podróży. Przyznacie, że taki koncept brzmi co najmniej dziwnie. Czy to tylko ja? I to nie jest żaden żart.

Raper utrzymuje, że prace nad grą rozpoczęły się już pół roku temu, ale niestety nie wiemy jak daleko do ewentualnej premiery. Brak jest również jakichkolwiek informacji dotyczących platform, na których ''Only One'' ma się ukazać. Wątpię jednak by miała to być produkcja AAA, więc pewnie na większości sprzętów z iOSem lub Androidem uda się ją odpalić. A jeśli nie możecie się doczekać co nowego w gestii wirtualnej rozgrywki szykuje Wam Kanye to zawsze możecie sięgnąć po wydaną w 2013 roku inną grę firmowaną nazwiskiem rapera: Kanye Quest 3030.

[źródło: The Breakfast Club Power 105.1, Gameinformer]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze