Jest kasa na WWO

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Maj 2017
  • Komentuj 2

Koniec z Kickstarterem i koniec z Early Acces!

Koniec z Kickstarterem i koniec z Early Acces!

Pomysł kowbojskiego MMO na PC spodobał się tak bardzo, że twórcy nie będą musieli szukać pomocy graczy na Kickstarterze i ze stworzeniem gry poradzą sobie bez pomocy zbiórki. Nie wiadomo jak potoczyłyby się losy Wild West Online gdyby nie pewien screen, który został wzięty za obrazek z RDR 2. Szybko się okazało, że nie patrzymy na konsolową produkcję Rockstara, a na niezależną grę studia 612 Games, do tego będącą MMO. Nic dziwnego, że społeczność PCtowców dostała lekkiego bzika na punkcie tytułu. Skoro Rockstar nie chce przenieść RDR2 na blaszaki, to zrobimy sobie swoją własną grę w realiach Dzikiego Zachodu. Na przeszkodzie ku wypuszczeniu WWO na rynek mogła stanąć jednak kasa - skąd wziąć potrzebną na stworzenie gry gotówkę?

Ten screen zmienił bardzo dużo!

Ten screen zmienił bardzo dużo!

Początkowo planowano zorganizować na Kickstarterze zbiórkę - twórcy ocenili, że potrzebują od nas 250 tysięcy dolarów. Budziło to uzasadnione obawy społeczności - kasę pewnie udałoby się uzbierać, patrząc na szał jaki wywołało pokazanie WWO, ale gra, jak sporo innych ambitnych projektów, pewnie nigdy nie wyszłaby ze Steam Early Access. Na szczęście ani zbiórka ani Early Access nie będą do niczego potrzebne! Hype jaki powstał kilka dni temu przyciągnął do studia poważnych inwestorów z poważną kasą - taką, która pozwoli twórcom udostępnić wszystkie zaplanowane przez nich opcje od razu w dniu premiery Na stronie deweloperzy mówią o kobiecych postaciach, karciance (skąd my to znamy?) czy ‘’bogatych role-play’owych zadaniach’’. Do tego przyszłe DLCeki mają trafić w ręce graczy za darmo!

Oficjalnie rozpoczynamy pompowanie balonika z hype'em

Oficjalnie rozpoczynamy pompowanie balonika z hype'em

''Reakcja społeczności na Wild West Online była czymś, czego sobie nawet nie wyobrażaliśmy i dzięki niej będziemy w stanie stworzyć pełne westernowe doświadczenie na PC’’ mówi Stephan Bugaj z 612 games. ''Na PC-tach brakuje westernów, więc nie możemy się doczekać, by wypuścić grę'' dodaje deweloper. Tego lata będziemy mogli przekonać się czy ''RDR w świecie MMO'' spełni choć część pokładanych w nim nadziei, a te patrząc po sieci są naprawdę spore, bo deweloper planuje wypuszczenie zamkniętej bety tego lata.

Beta prawdopodobnie jeszcze tego lata!

Beta prawdopodobnie jeszcze tego lata!

[źródło: pcgamer.com, playwwo.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze