Jessie i Walter wracają w VR

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Jessie i Walter jeszcze na dobre nie znkinęli? Twórca Breaking Bad nawiązuje współpracę z Sony, której efektem ma być ''oparte na VR doświadczenie'' serialu. 

Niestety to nie będzie gra na VR

Nie, nowy projekt twórców Breaking Bad nie będzie grą komputerową, choć będzie go można wypróbować tylko poprzez Sony VR. Dobrą informacją dla fanów serialu na pewno będzie to, że nad projektem czuwa Vince Gilligan, czyli twórca kultowego dziś serialu o byłym nauczycielu chemii/bossie narkotykowym.

Andrew House, szef Sony Interactive Entertainment ujawnia, że jego firma od dawna interesowała się tego typu projektami i nawet pokazała kilku reżyserom i scenarzystom jak wirtualna rzeczywistość może wzbogacić doświadczenie płynące z oglądania serialu. 

Na fanów ma czekać pełniejsze doświadczenie historii Jessie'ego i Waltera

Do Sony zostali zaproszeni ''jedni z najlepszych twórców seriali'', odpowiedzialni między innymi za The Blacklist, Battlestar Galactica i oczywiście Breaking Bad. Tam dano im się nieco pobawić  Sony VR. ''Część z nich była bardzo zaintrygowana, ale to Vince był tym, który powiedział: "Naprawdę chcę z tym coś zrobić. Chcę z tym poeksperymentowaćpowiedział dla serwisu Variety House

Swoje dorzuca też szef  Sony Interactive Entertainment America Shawn Layden, który zapowiada, że takich projektów będzie prawdopodobnie więcej. Niestety na razie o Breaking Bad VR wiadomo bardzo niewiele - ani czy w widowisku zagrają aktorzy znani z serialu, ani kiedy ewentualnie będzie można go zobaczyć. 

Ciekawe ile odcinków planuje Vince Gilligan

[źródło: variety.comdestructoid.comcinemablend.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze