Jacksonville Tribute Livestream

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2018
  • Komentuj 5

Chociaż wydarzenia z ostatniego miesiąca już przycichły, to echo tragicznego turnieju Maddena 19 powinno wybrzmiewać jeszcze długo. Chociaż nie pierwsze to tego typu wydarzenie w tym roku, to boli ono o tyle bardziej, że tym razem faktycznie (a nie tylko w oskarżeniach amerykańskich polityków) dotknęło graczy.

I po raz kolejny branża wykazuje ogromną jedność w obliczu wyzwania i wspiera tych, którzy stracili bliskich w barze GLHF w Jacksonville. Electronic Arts, poniosło odpowiedzialność za te wydarzenia, i chociaż nie są winni strzelaninie, to jednak jako gospodarze eventu powinni interweniować w sprawie rodzin ofiar. Szefostwo EA zadecydowało o założeniu funduszu dla rodzin ofiar, na który sami wpłacili milion dolarów, ale również zachęcają do wsparcia całą branżę i wszystkich fanów.

W celu upamiętnienia Elijaha Claytona i Taylora Robertsona, oraz dalszej zbiórki pieniędzy dla ofiar ataku i ich rodzin, w ten weekend odbędzie się poświęcony ich pamięci stream, w trakcie którego można będzie wesprzeć zbiórkę.

Streamy hostować będą Scott Cole, Rico Williams, Adrienne Lawrence i Dave Grunfeld, ze społeczności Madden 19.

Zobacz Jacksonville Tribute na Twitch

Zobacz Jacksonville Tribute na YouTube

Zobacz Jacksonville Tribute na Facebook

Zobacz Jacksonville Tribute na Twitter

[Źródła: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze