Jack Black z własnym kanałem na YouTube

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Styczeń 2019
  • Komentuj 3

Nie, to nie żart. Chociaż tak, to w pewnym sensie dowcip. Szalony, pokręcony, niepoważny i totalnie udany – owszem. Zatem idealnie pasujący do Jacka Blacka, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Zwariowany aktor, członek zespołu rockowego Tenacious D oraz bohater gry Brütal Legend (udzielał swojego głosu również w dwóch, innych tytułach). Tego człowieka nie można nie znać!

Tym razem postanawia podbić YouTube i idzie mu całkiem nieźle. Zapowiedź jego kanału Jablinski Games obejrzana została już ponad 7 milionów razy. Drugi filmik zebrał troszeczkę mniej wyświetleń, a warto zaznaczyć, że oba są wybitnie krótkie i totalnie niepoważne. Samo Jablinski Games w zebrało w niecały tydzień już 1 milion subskrypcji, a w chwili pisania tego newsa kanał ma ich ponad 2,5 miliona!

W efekcie jest to jeden z najszybciej rozwijających się kanałów na YouTube, który w dodatku posiada tylko i wyłącznie dwa filmiki. Co lepsze, Jack Black rzuca wyzwanie największym! Zapowiada w swoim stylu, że kanał pokona największego streamera, czyli Ninję oraz największego youtubera, czyli PewDiePie. Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka, ale coś w tym może być!

Czego możemy spodziewać się po Jablinski Games w 2019 roku? Gier, jedzenia oraz życia. Nie wiemy jeszcze jaką to wszystko przybierze formę, ale Jack Black wzbudził zainteresowanie. Ciekawy pomysł na emeryturę, prawda?

Nie mam zielonego pojęcia czym będzie Jablinski Games i czy przypadkiem nie okaże się czymś nudnym długofalowo, tak z przyjemnością będę kanał obserwował. Kto wie, może rzeczywiście Jack Black będzie ciekawą personą na YouTubie :).

[Źródła: PC Gamer, AntyRadio, VG247]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze