Izreal czeka w War Thunder

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

Gaijin Entertainment ogłasza, że aktualizacja „Winged Lions” do militarnej gry akcji War Thunder jest już dostępna. Wprowadza ona zapowiedziane wcześniej izraelskie lotnictwo oraz pokładowe samoloty zwiadowcze. Jest też sporo innej nowej zawartości, w tym nowa lokacja do bitew powietrznych „Izrael”, dwa pierwsze izraelskie czołgi z przyszłego drzewka izraelskich pojazdów naziemnych, a także dziesiątki innych nowych pojazdów wojskowych.

Izreal czeka w War Thunder

28 maja 1948 roku pod dowództwem kilku doświadczonych pilotów-weteranów sformowano pierwszą w historii izraelską grupę myśliwską składającą się z czterech S-199. S-199 jest więc jednym z pierwszych samolotów w izraelskim drzewku technologicznym War Thunder, na którego szczycie gracze znajdą odrzutowiec Kfir C-7. Beta testy izraelskiego lotnictwa są na razie dostępne dla posiadaczy pakietów wczesnego dostępu, ale z czasem zostaną udostępnione dla wszystkich graczy.

Kolejna duża aktualizacja, która pojawi się po „Winged Lions”, będzie zawierała zamknięte beta testy drzewka izraelskich pojazdów naziemnych. Dwa zestawy premium z czołgami Merkava Mk.2 i Sherman M-51 są już dostępne do kupienia, a ich posiadacze staną się pierwszymi, którzy będą mieli dostęp do nadchodzących testów.

War Thunder wciąż otrzymuje ulepszenia wizualne. Aktualizacja „Winged Lions” ulepsza symulację wiatru. Wcześniej był on widoczny tylko na trawie i morskich falach, a teraz jego działanie zobaczymy na wszystkich efektach cząsteczkowych, zwłaszcza podczas burzy. Będzie on świetnie widoczny na takich efektach jak ogień, dym, kurz wywoływany przez pojazdy naziemne i silniki samolotów, strzały z uzbrojenia, eksplozje oraz iskry.

Więcej informacji na temat aktualizacji można znaleźć tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze