IV Zlot Fanów Dota 2!

  • Autor: bandiT
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Oglądaj relację z IV Zlot Fanów Dota 2 - start godzina 18:00 na kanale Bandita

Po wielu miesiącach oczekiwań nadszedł ten moment - IV Zlot Fanów Dota 2, organizowany przez Tomka ‘bandiT’a Borysa odbędzie się już jutro! Nie zabraknie licznych atrakcji i wspaniałej atmosfery!

Zlot rozpocznie się 28 lipca o godzinie 18:00 w warszawskim pubie New Meta Bar. Ulokowany jest on w centrum stolicy, na ulicy Grzybowskiej 30. W wyposażenie pubu wchodzą między innymi komputery, konsole czy projektory do oglądania transmisji na żywo. Dodatkowo, dla uczestników zlotu dostępne będą w barze specjalne drinki.

Widzimy się w New Meta Barze

W barze odbędzie się stream na żywo z trwającego turnieju The Summit 9, w którym grają Polacy! Let’s Do It (ex-Kinguin) w tym czasie będzie walczyłą w playoffach turnieju, w którym pula nagród wynosi 100 000$. Relację z całego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć na kanale Bandita na Twitchu - o tutaj.

Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją, by podyskutować na różne tematy z polską społecznością graczy Doty 2. Każdy uczestnik zlotu będzie miał także okazję spróbować swoich sił w licznych konkursach, m.in. turnieju 1vs1, czy konkursie wiedzy o Docie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Jeśli jesteście zainteresowani tym wydarzeniem, prosimy o zgłoszenie swojej obecności w wydarzeniu na Facebooku (link tutaj). Każda zapisana osoba otrzyma specjalną smyczkę. Ilość miejsc ograniczona! Before odbędzie się w piątek! Zapraszamy od 18:00 do New Meta Baru, tutaj znajdziecie link do wydarzenia na FB!

Oglądaj relację z IV Zlot Fanów Dota 2 - start godzina 18:00 na kanale Bandita

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze