It Takes Two to odkrycie 2021 roku?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Styczeń 2022
  • Komentuj 0

Z przyjemnością informuję Was, że gracze, dziennikarze, deweloperzy i inne mniej lub bardziej istotne osoby, coraz częściej uznają gry indie, jako wartościowe tytuły. Na wszelakich galach niezależne produkcje są doceniane, a nawet otrzymują prestiżowe nagrody, a nie tylko wyróżnienia. Może to zachęcić twórców wysokobudżetowych produkcji AAA, aby zadbali o jakość tworzonych tytułów, skoro takie It Takes Two jest w stanie przyćmić je wszystkie!

It Takes Two podbiło 2021 rok!

Nie ma tutaj znaczenia, która gra według Was, czy mnie, była najlepsza w 2021 roku. Liczy się to, że społeczność graczy docenia niezależne produkcje, czego najlepszym dowodem jest popularność It Takes Two. Tytuł ten zaliczył szaloną sprzedaż, a do tego w poprzednim roku królował na wszelakiej maści konkursach. To w zasadzie najczęściej nagradzana gra 2021 roku – poważnie!

Omawiana produkcja zgarnęła ponad 60 nagród, wyprzedzając tym samym Resident Evil Village czy Forza Horizon 5. Mnie to niesamowicie cieszy, bo o ile wszystkie trzy tytuły lubię, tak chętniej obserwuję sukcesy indyków takich jak np. Stardew Valley czy Hades. Dzięki temu rynek może ocknie się z tej śpiączki w której tkwi i przypomni sobie, że liczy się tworzenie dobrych gier, a dopiero potem zarabianie na nich.

Jeśli chodzi o samo It Takes Two to serdecznie polecam ten tytuł, ale przede wszystkim do grania w ramach kooperacji. Do tego bowiem został stworzony, aby dorwać drugą osobę (najlepiej drugą połówkę) oraz przeżyć problemy pewnego małżeństwa, znajdującego się w nietypowej sytuacji.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze