Iron Marines Invasion debiutuje na Steam

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Ironhide Game Studio ogłasza, że Iron Marines Invasion, kosmiczna odyseja strategiczna czasu rzeczywistego, jest już dostępna na Steam w cenie 67,99 zł. Ta gra typu tower defense łączy w sobie rozbudowane uniwersum z pełnymi akcji misjami, oryginalnym stylem graficznym, popkulturowymi gagami, easter eggami i wieloma ekscytującymi niespodziankami.

IRON MARINES INVASION debiutuje na Steam

Po pięciu latach pokoju w sercu galaktyki pojawiły się nowe zagrożenia. Federacja rekrutuje swoich najlepszych agentów do eksploracji niezliczonych światów i obrony pokoju przed nowymi wrogimi klanami. W Iron Marines Invasion gracze muszą wykorzystać swoje taktyczne umiejętności, aby poprowadzić swój oddział do zwycięstwa i bronić wszechświata w ponad 25 niesamowitych światach wypełnionych unikalnymi wyzwaniami, wrogami i misjami pobocznymi.

Iron Marines Invasion to druga odsłona serii Iron Marines, która bazuje na wielokrotnie nagradzanej formule oryginalnej gry. Gra ukazała się na urządzeniach z systemem iOS i Android w zeszłym roku i została nominowana do prestiżowych wyróżnień, w tym nominacji do najlepszej gry w Ameryce Łacińskiej i najlepszej gry: Mobilna na BIG Festival 2023.

Główne cechy gry:

  • Ponad 25 misji kampanii, które zabiorą cię do najbardziej niesamowitych światów. Do zbadania czeka mnóstwo planet, które możesz ochraniać, korzystając z odpowiednio przygotowanych planów strategicznych!

  • 70 operacji specjalnych, dzięki którym podniesiesz swoje umiejętności Marine do najwyższego poziomu.

  • 10 grup jednostek dla łącznie 30 różnych oddziałów. Możesz nawet łączyć swoje wsparcie w zależności od misji i strategii, którą planujesz wdrożyć.

  • 9 mocarnych bohaterów z potężnymi umiejętnościami do wykształcenia. Pomóż im stać się najlepszymi w Galaktyce!

  • 8 broni specjalnych, które kompletnie zmienią wymiar zabawy! Przygotuj się na akcję i zdobądź przewagę dzięki broniom błyskawicznym, jak odbijacze, toksyczne bomby, czy chociażby fabryki dronów.

  • 40 ulepszeń, które ulepszą twoją strategię i wzmocnią twoje jednostki jak na przykład drony obronne, rakiety napalmowe, rykoszety i wiele więcej.

  • Ponad 30 osiągnięć, aby udowodnić, jak wielkim ekspertem strategii czasu rzeczywistego się stałeś!

Iron Marines Invasion znajdziecie na Steamie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze