Dune: Spice Wars zadebiutuje na konsoli Xbox!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Dune: Spice Wars, wyjątkowe połączenie gry 4X i strategii czasu rzeczywistego osadzonej na Arrakis, pojawi się na konsoli Xbox 28 listopada. Po niedawnej premierze gry na PC i wyjściu z okresu wczesnego dostępu, deweloper Shiro Games i wydawca Funcom z radością przedstawiają epicką walkę o Przyprawę graczom na Xbox X|S.

Dune: Spice Wars zadebiutuje na konsoli Xbox!

Podczas rocznego okresu wczesnego dostępu, Dune: Spice Wars mocno się rozwinęło dzięki sześciu dużym aktualizacjom. Dodano wiele nowych grywalnych frakcji, mnóstwo nowych funkcji, poprawiono balans gry, usprawniono jakość rozgrywki i spełniono szereg próśb oddanej społeczności.

Dune: Spice Wars łączy w sobie dynamikę i ekscytację strategii czasu rzeczywistego z długoterminowym planowaniem gier 4X, łącząc w sobie to, co najlepsze z dwóch światów. Na Arrakis teatr wojny wykracza poza pole bitwy. Gracze mogą również zdominować przepływ Przyprawy, opanowując politykę Landsraad, gospodarkę i szpiegostwo.

Gracze będą mogli wybrać jedną z sześciu kultowych frakcji z uniwersum Dune, takich jak Atrydzi, Harkonnenowie lub Fremeni, wykorzystując ich unikalne mocne strony. Będą mogli grać w pojedynkę lub z przyjaciółmi, sojusznikami lub rywalami. Pytanie kogo pierwszego pochłoną bezlitosne pustynie Arrakis.

Dune: Spice Wars zadebiutuje na Xbox X|S już 28 listopada 2023.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze