Iron Danger pozwoli manipulować czasem

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 31 Styczeń 2020
  • Komentuj 0

Wydawca Daedalic Entertainment oraz studio Action Squad ogłaszają datę premiery taktycznej gry RPG Iron Danger. Tytuł pojawi się na PC, Mac i Linux w serwisie Steam już 25 marca. Czy warto na niego czekać? Manipulowanie czasem zapowiada się ciekawie, więc chyba tak!

Iron Danger i manipulowanie czasem 

Iron Danger przenosi graczy do gnębionego wojną świata, inspirowanego zarówno mitologią nordycką jak i nowoczesnym steampunkiem oraz tech noir. Ich zadaniem będzie znalezienie sprzymierzeńców i udoskonalanie umiejętności, aby ocalić miasto Kalevala przed zagładą. Gracze muszą przy tym pamiętać, że rzeka czasu nie płynie tylko w jednym kierunku…

Kiedy armia Północy atakuję wioskę Kipuny – bohaterki Iron Danger – zostaje ona śmiertelnie ranna. Ratunkiem okazuje się tajemnicze kryształowe stworzenie, które daje Kipunie moc przewijania czasu. Dzięki nowo odkrytym mocom dziewczyna uczy się manipulować czwartym wymiarem i cofać czas do pięciu sekund, aby zmieniać przyszłość.

Gracze mogą blokować lub unikać ataków, które z pewnością ich uderzą, strategicznie dostosować swoją pozycję na polu bitwy, wybierać i dopasowywać czasowo ataki do sytuacji lub leczyć rany. Dzięki temu tradycyjna walka taktyczna otrzymuje elementy łamigłówki, ponieważ gracze mogą nieustannie testować nowe podejścia i synchronizować działania postaci, aby uzyskać doskonały wynik.

Zabawa przewidziana została na około 15 godzin, do tego nie będzie grindu, a w zamian za to otrzymamy garść epickich bossów. Kiedy? 25 marca!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze