Inkulinati spotyka Pentiment

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Aktualizacja Święty Franciszek i Przyjaciele dla Inkulinati przynosi nie tylko nowe jednostki, poprawia błędy i umiejętności, ale także wprowadza ekscytujący crossover z popularnym, inspirowanym manuskryptami RPG Pentiment.

Inkulinati spotyka Pentiment

Główny bohater Andreas stanie się nowym grywalnym Malutkim Inkulinati, dostępnym zarówno w trybie podróży dla jednego gracza, jak i w pojedynkach. Ponadto gracze będą mogli spotkać historyczną postać św. Franciszka jako bossa podczas przygody dla jednego gracza, a także zagrać nim w trybie Pojedynków.

Franciszek będzie korzystał z nowych umiejętności, takich jak zapewnienie pancerza jednostkom i jego charakterystyczny ruch, Laser Stigma, który jest inspirowany prawdziwymi średniowiecznymi pismami historycznymi.

Oprócz nowych Malutkich aktualizacja przyniesie także nowe Bestie, takie jak gołębie z mieczami i Wilk Pielgrzymujący. Dodano nowe obiekty na arenie, takie jak Sanktuarium Pielgrzyma, a gracze mogą również cieszyć się wieloma poprawkami błędów i zmianami balansu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze