Injustice 2 w maju

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Premiera ustalona, bohaterowie znani, nic tylko czekać

Premiera ustalona, bohaterowie znani, nic tylko czekać

Premierę drugiej części bijatyki zapowiadano już kilka razy. Początkowo według Eda Boona miała ona mieć miejsce w pierwszym kwartale nowego roku, potem plotki potwierdziło NetherRealm, a w końcu i wydawnictwo Warner Bros. Wiemy już, że gra wyjdzie nieco później, niż sugerowały to plotki. NetherRealm Studios podało informację, że Injustice 2 wyjdzie 16 maja na PlayStation 4 i Xbox One. Termin ten dotyczy Ameryki Północnej i Południowej. Póki co data wydania gry w Europie jest niepotwierdzona, ale będzie ona miała miejsce zapewne do trzech dni po premierze amerykańskiej, także na szczęście dużo dłużej nie będziemy musieli czekać.
Injustice 2 ma kontynuować historię z pierwszej gry. Informacje o przyszłych wydarzeniach i nowym zagrożeniu powinny napłynąć już niedługo, póki co ujawniono listę dziesięciu grywalnych postaci.

Aquaman - Atrocitus - Batman - Blue Beetle - Deadshot - Gorilla Grodd - Harley Quinn - Supergirl - Superman - Wonder Woman

Jeśli nie jesteście przekonani czy na Injustice 2 warto czekać to sprawdźcie jak przy pierwszej części bawił się Rock! Dwójka powinna być co najmniej tak samo dobra. https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1dKYvo8wlsniUazHGqKP7nd [źródła: gamespot.com, hardcoregamer.com, comingsoon.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze