Indiana Jones powróci we własnej grze!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2021
  • Komentuj 0

Mam dzisiaj dla Was niemałą niespodziankę, która pojawiła się znikąd. Bethesda oraz MachineGames niczego nie zapowiadało, aż tu nagle firmy poinformowały, że tworzą nową grę. I to nie byle jaką, bowiem poświęconą jednemu z najpopularniejszych archeologów, Indianie Jonesowi! Nie mówcie mi, że nie wzbudziło to w Was zainteresowania!

Indiana Jones powróci dzięki Bethesdzie oraz MachineGames.

Niestety, większej ilości szczegółów nie mam dla Was. Za grę, która opowie nam historię Indiany Jonesa odpowiadać będzie MachineGames, czyli twórcy serii Wolfenstein. Pomagać przy powstawaniu tytułu ma Bethesda, a producentem wykonawczym został Todd Howard. Możemy zatem spodziewać się złotego lassa dla głównego bohatera w Item Shopie. Żarcik taki! Chociaż kto wie…

W procesie powstawania gry będzie brał udział oddział Lucasfilm Games, więc faktycznie przygody Indiany Jonesa mogą być czymś ciekawym. Niestety, więcej szczegółów nie mamy. Przygody Indiany Jonesa będą zupełnie nową, oryginalna historię. Warto dodać, że w lipcu 2022 roku do kin trafi nowy film o tej postaci, więc ta zbieżność pewnie jest nieprzypadkowa.

A ja przewrotnie zapytam Was o Wasz ulubiony film z tym szalonym archeologiem?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze