II Zlot Fanów Dota 2!

  • Autor: bandiT
  • Opublikowano: 02 Październik 2016
  • Komentuj 0

W sobotę widzimy się w warszawskim Level Up!

W sobotę widzimy się w warszawskim klubie Level Up!

Już w najbliższą sobotę (8.10) od godziny 19:00 w warszawskim Level Upie rozpocznie się II Zlot Fanów Dota 2. Chciałbym Was serdecznie zaprosić na to wydarzenie. Będzie to okazja do spotkania i integracji przy soku lub czymś innym w gamingowym środowisku. W tym momencie na liście gości jest już ok. 130 osób. Dla wszystkich zainteresowanych na pewno znajdziemy miejsce. W planach mamy kilka konkursów o kluczyki do gier jak i trunki z baru. Do naszej dyspozycji będzie kilka konsol z grami typu multiplayer. Level Up mieści się przy ulicy ul. Moliera 4/6 (tutaj link do Google Maps). Oto jak wygląda ten lokal:
W styczniu odbył się I Zlot Fanów Dota 2, poniżej krótki materiał i zdjęcia z tego wydarzenia.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do pojawieniem się na zlocie. Proszę jedynie o wcześniejszy kontakt na [email protected]. Przypominam: widzimy się w najbliższą sobotę w warszawskim klubie Level Up, do zobaczenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze