II Wojna powraca do RTSów

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Kwiecień 2017
  • Komentuj 1

Tęskniliście? Drugowojenne RTS wracają!

Tęskniliście? Drugowojenne RTS wracają!

II Wojna Światowa to temat, który powoli wraca do łask deweloperów. Już 23 maja będziecie mogli wypróbować najnowszą drugowojenną strategię studia Eugen Systems - Steel Division: Normandy 44.  Jeśli pamiętacie takie gry Codename: Panzers, Soldiers: Heroes of World War II czy nieco świeższe Company of Heroes 2, i od żadnej z tych gier nie mogliście się oderwać, to Steel Division: Normandy 44 wydaje się idealną propozycją własnie dla Was. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie około 400 jednostek różnych typów - od zwykłych piechociarzy, poprzez artylerię, aż po czołgi - słowem niemal wszystko, co walczyło przy lądowaniu aliantów w Normandii. Na swojej stronie twórcy chwalą się dokładnym odwzorowaniem wyróżniających się jednostek, jak amerykańska 101 Dywizja Powietrzno-Desantowa, czy niemiecka 21 Dywizja Pancerna.
Mapy na jakich będziemy się poruszali zostały odtworzone z fotografii lotniczych tamtego okresu, co ma stanowić dodatkowy smaczek dla graczy. W grze nie zabraknie też trybu multiplayer, w którym nawet 20 dowódców na raz, podzielonych na dwie drużyny po 10, stoczą walkę o przyszłość Europy. Za Steel Division odpowiedzialne jest wspomniane już studio Eugeon Systems, które wcześniej stworzyło takie tytuły, jak Wargame czy R.U.S.E. Steel Division: Normandy 44 swoją premierę będzie miał całkiem niedługo, bo już 23 maja. Gra pokaże się tylko na PC.

Premiera 23 maja!

Premiera 23 maja!

[źródło: steeldivisiongame.com, YT -Paradox Interactive]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze