I came in like a wrecking ball

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Czerwiec 2018
  • Komentuj 12

Wrecking ball jest z nami na serwerach testowych od zaledwie dwóch dni, ale już fani masterują postać chomika w kulce. Szalone filmiki pokazujące akrobacje Hammonda robią wrażenie!

via Gfycat

Blizzard World zyskał właśnie nową atrakcję! Dobrze, że linka nie ma jeszcze za dobrej kolizji, bo mogło by się to dla nichźle skończyć! Ale musicie przyznać, całkiem to zabawne.


via Gfycat

Linka Hammonda umożliwia mu podróże na długi dystans. Trochę jak u Wdowy, trochę zmian i dostaliśmy śmiercionośnego tanka flankera.


Już widzę tego Ulta w akcji, współczuje drużynie przeciwnej.


via Gfycat

teraz czas na mojego ulubieńca, młynek! Już pierwszego dnia ogarnęłam tę metodę, i jestem zachwycona jej niszczycielskimi możliwościami. Generalnie nie wiele jest rzeczy, które mogłyby zaszkodzić Hammondowi w czasie tego tricku. Co nie znaczy, że ich nie ma wcale! Jednak trzeba uważać, młynek możemy zrobić tylko wtedy, jeśli na środku pola jest jakiś przedmiot, do którego możemy go przyczepić. Linka nie chwyta podłogi niestety.


via Gfycat

Jak już mówiłam ta genialna taktyka sprawdza się w wielu miejscach, zwłaszcza obronie punktu, ale jedna postać już stała się doskonałą kontrą na Burzyciela. Mei i jej ściana lodu są rewelacyjne do zatrzymywania chomiczka.


No i jak Wam się podoba Hammond w akcji? Czadowy nie? :D

[Źródła: gfycat.compcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze