Hood: Outlaws & Legends wystartowało

Hood: Outlaws & Legends to taki Robin Hood, ale w mrocznej, ponurej oraz brutalnej wersji. Wcielamy się w postać z ganku i faktycznie będziemy zabierali bogatym, aby dawać biednym. Po drodze jednak nieco z tych łupów upakujemy po kieszeniach, będziemy zabijali strażników, unikali pułapek, a do tego zagramy drużynowo ORAZ przeciwko innym złodziejaszkom-graczom. Nietypowo, prawda?

Złodziejskie Hood: Outlaws & Legends jest już dostępne

Do sprzedaży trafiła nowa produkcja od studia Sumo Digital. Możecie już sięgnąć po wieloosobową grę akcji, Hood: Outlaws & Legends, ale nie tylko na PC. Tytuł dostępny jest bowiem również na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Zbierzcie drużynę banitów i spróbujcie wykraść skarb bezlitosnym władcom w mrocznym i okrutnym średniowiecznym świecie. Dwie drużyny graczy muszą przeprowadzić doskonały napad w miejscach patrolowanych przez zabójczo groźnych strażników SI.

Wykorzystajcie unikalne umiejętności i tajemnicze zdolności każdej postaci. Działajcie potajemnie i wykradajcie skarby tak, aby nikt Was nie zauważył. Ewentualnie toczcie otwarte i brutalne walki, bo kto by się tam martwił skradaniem, co nie?

Generalnie to zapraszam do zabawy w Hood: Outlaws & Legends. Ja oczywiście na PC, bo przecież #PCMR!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze