Historia Polskich Gier #30

  • Autor: Michał Hawełka
  • Opublikowano: 12 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Czy gra zrobiona podczas GameJamu ma szansę podbić świat? Polskie studio SUPERHOT Team pokazało, że jest to jak najbardziej możliwe.

Charakterystyczna grafika i zastosowane mechaniki sprawiają, że Superhota nie pomylicie z żadną inną grą

SUPERHOT to gra, której pierwsza wersja, pierwsze demo powstało podczas jednego z gamejamów. Ludziom tak się spodobał nieszablonowy pomysł twórców, że domagali się rozwinięcia gry w pełną produkcję. Jaki to nieszablonowy pomysł? Otóż w SUPERHOT gra się jak w FPSa, ale z jedną dość znaczącą różnicą - czas płynie tylko gdy się poruszamy. Sprawia to że gra wymagała od nas nie tylko zręczności, ale i logicznego myślenia.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał proces produkcji SUPERHOTa i jak dokładnie prezentuje się rozgrywka - sprawdźcie kolejny odcinek Historii Polskich Gier na kanale Polskie Gry Wideo:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze