Historia Polskich Gier #28

  • Autor: Michał Hawełka
  • Opublikowano: 28 Listopad 2017
  • Komentuj 1

Techland po udanym Dead Island postanowił pójść za ciosem i stworzyć niemal kompletną grę o zombie. I parkourze. Tak powstał Dying Light.

Świety parkour, świetny co-op i świetny klimat -  to musiał być hit!

Wrocławskie studio długo pracowało nad kolejnym tytułem, mającym być godnym następcą Dead Island. Niestety nie mogło to być Dead Island, bo Techland stracił prawa do marki. Nie przeszkodziło im to jednak w stworzeniu gry bardzo dobrej, wręcz o klasę lepszej od pierwowzoru.

Dying Light był ładniejszy, dawał większą swobodę a do tego lepiej działał jako dreszczowiec. Nocna ucieczka przed hordami zombie przy użyciu elementów parkouru zapadnie w pamięć każdemu, kto w tę grę zagra. Jak zawsze więcej informacji znajdziecie zerkając na materiał kanału Polskie Gry Wideo:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze