Close to the sun

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Marzec 2018
  • Komentuj 7

Close to the Sun to horror od włoskiego studia o pięknej nazwie Storm in a Teacup, które zrobiło również N.E.R.O: Nothing Ever Remains Obscure.

Przez zachodnie media gra natychmiast została posądzona o pokrewieństwo z Bioshockiem. Zobaczcie sobie oficjalny trailer i gameplay.

Wcielamy się w młodą dziennikarkę, której zaginęla bliska osoba. Nasza Rose toczy więc swoje własne śledztwo, które prowadzi na pokład ogromnego statku, projektu Tesli. Na statku jednak czeka na nią coś więcej, niż tylko ''wolna energia''.

(...)ujarzmiłem promienie kosmiczne i sprawiłem, by służyły jako napęd (...). Ciężko pracowałem nad tym przez ponad 25 lat, a dziś mogę stwierdzić, że się udało. (cytat z 10 lipca 1931 r. z Brooklyn Eagle) - Nikola Tesla

Premiera Close to the Sun wstępnie zaplanowana jest na wrzesień tego roku na PC, PS4 i Xbox One. Czy będzie to hit? Czy tylko burza w szklance herbaty?

[Źrodła: youtube.comonlysp.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze