Hellblade 2 również na PC!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Grudzień 2019
  • Komentuj 0

Hellblade: Senua's Sacrifice raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Fantastyczna produkcja, która zwali Was z nóg, jeśli tylko dacie jej szansę. Co prawda fabuła jest raczej krótka, ale na tyle intensywna, że wynagradza wszystko. Nie dajcie się zwieść pozorom, tylko zanurzcie się w tej koszmar bez gadania! Zwłaszcza, że na horyzoncie majaczy jego kontynuacja.

Hellblade 2 nie tylko na Xbox Series X, ale i na PC

Na The Game Awards zaprezentowano zapowiedź kontynuacji, czyli Senua's Saga: Hellblade 2. Oryginalnie całość dotyczyła tylko i wyłącznie najnowszego wydania konsoli Xbox – Xbox Series X. Na szczęście mamy już potwierdzenie, że druga część mega przyjemnej produkcji pojawi się również na PC-tach.

Co ciekawe, gra nie została zapowiedziana na PlayStation. Na ten momenty jest informacja o ekskluzywności na PC oraz Xbox Series X. Niestety, nie znamy daty premiery, czy nawet szczegółów związanych z Hellblade 2. Niemniej wszystko wskazuje, że ekipa Ninja Theory otrzymała większy budżet oraz szersze pole do popisu. Pozostaje mieć nadzieję, że nie zmarnują okazji i dostarczą nam soczystą kontynuację.

P.S. Wesołych Świąt wszystkim! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze