Hearthstone Global Games

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Marzec 2017
  • Komentuj 5

Kto trafi do drużyny reprezentującej Polskę?

Kto trafi do drużyny reprezentującej Polskę?

''W turnieju Hearthstone Global Games drużyny z całego świata idą łeb w łeb, by udowodnić że to właśnie ich kraj jest kolebką najlepszych graczy Hearthstone. Przygotowaliśmy także dodatkowy smaczek - to właśnie TY zadecydujesz o składach drużyn! Poznaj kandydatów, oddaj głos i kibicuj swoim ulubionym graczom!'' Jak widzicie w głosowaniu bierze udział dwoje naszych Ja,Rockowych streamerów. Jeśli chcecie, żeby to właśnie Mkrr3 lub BlackFireIce walczyli o zwycięstwo dla Polski, to zalogujcie się na oficjalnej stronie i oddajcie na nich swój głos.
Z każdego kraju wystawionych zostaje ośmiu kandydatów, lecz do drużyny trafi tylko troje. Warto śledzić na bieżąco rozgrywki między wybranymi zawodnikami, gdyż w ramach podziękowania każdy kibic otrzyma darmowy pakiet kart Przedwieczni Bogowie! Głosujcie i kibicujcie swoim faworytom TUTAJ!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze