Hammond nowym bohaterem OV?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Maj 2017
  • Komentuj 1

Z informacji opublikowanych przez Blizzarda można wysnuć wniosek, że firma ma już pomysł na kolejnego bohatera Overwatcha. Winston będzie miał konkurencję?

Na swoich strona Blizzard opublikował serię wiadomości jakie przesyłali między sobą naukowcy z Horizon Lunar Colony, czyli miejsca gdzie prowadzono naukowe eksperymenty, i w którym rozwinął się ''talent'' Winstona.

Na stacji przydażył się jednak wypadek, przez który obecnie nie ma z kolonią żadnego kontaktu. Udało się jednak odzyskać wiadomości jakie przesyłali między sobą sprawujący pieczę nad projektem naukowcy, w tym sam Winston, przed samym wypadkiem.

Winston nie był jedynym gorylem, który był badany w stacji, bo obok niego żyło jeszcze co najmniej kilka innych człekokształtnych. Wiadomości wysłane z Horizon Lunar Colony z imienia wymieniają aż osiem innych małp/obiektów.

Z e-maili dowiadujemy się, że naukowcy mają problem z wychowankami, gdyż niektórzy zachowują się jak rozbrykana banda nastolatków, nad którymi bardzo trudno zachować jakąkolwiek kontrolę. W wyniku małego buntu na terenie kolonii naukowcy decydują się zamknąć goryle w ich pokojach.

Pojawia się jednak problem - od tygodnia nikt nie widział, a nie słyszał o obiekcie imieniem Hammond, a jeden z naukowców skarży się, że ciągle słyszy jakieś ''dziwne dźwięki'' dochodzące z systemu wentylacji bazy.

Autor kolejnego maila, badacz imieniem Zhang, nie wydaje się specjalnie zaskoczony nieobecnością Hammonda, ale zauważa, że warto wiedzieć gdzie znajdują się wszystkie badane przez nich obiekty. Zhang zastanawia się skąd wział się pomysł, żeby badać ''mniejsze obiekty''. Hammond będzie szympansem? Małpiatką? 

Kolejny mail może wyjaśniać dlaczego Ziema straciła kontakt z kolonią. Przy śluzie powietrznej numer 35 pojawił się problem z działniem, a zdaniem piszącego wiadomość Winstona ''sytuacja jest krytyczna''. 

Ostatni obrazek pochodzi z wysyłanego na Ziemię obrazu z monitoringringu, choć z kolonią nadal nie ma bezpośredniego kontaktu. Widzimy, że system nie może znaleźć na terenie bazy dwóch obiektów: Winstona i własnie Hammonda. 

Czyżby Hammond miał uciec z Horizon Lunar Colony? Według obrazka jest on najdłużej przetrzymywany w kolonii (ma numer 8, Winston dopiero 28!), być może miał dość życia w zamknięciu?

Hammond stanie po drugiej stronie barykady?

[źródło: playoverwatch.com, gameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze