GTA San Andreas rozdają za darmo!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Wrzesień 2019
  • Komentuj 0

Wszyscy mamy launchera! Mam i ja! Znaczy to tyle, że Rockstar dołączył do gromady firm, które wyposażyły się w samodzielnego klienta z poziomu którego można kupować gry danego dewelopera oraz je uruchamiać. Aby uczcić tą doniosłą chwilę, Rockstar rozdaje GTA San Andreas za darmo!

Rockstar ma klienta, a gracze GTA San Andreas

Układ jest prosty. Wy pobieracie nowego klienta/lanuchera Rockstar, a w zamian otrzymujecie darmową kopię GTA San Andreas. W ten sposób w zasadzie wszyscy wygrywają. Rockstar może pochwalić się ogromną pulą użytkowników (nie oszukujmy się, ludzie się na darmowe GTA San Andreas rzucą), a gracze dostaną grę za darmo.

Rockstar Games Launcher jest w zasadzie tym samym, co Bethesda Launcher, czy Blizzard Battle.net. To środowisko, koncentrujące gry danego dewelopera i pozwalające na zarządzanie nimi oraz uruchamianie ich z poziomu jednej aplikacji. Rockstar Games Launcher wspiera zapisy save’ów w chmurze, ma osobny sklepik oraz zapewnia automatyczne aktualizacje gier.

W zasadzie na ten moment nie ma większego powodu, by pobierać Rockstar Games Launcher, bowiem klient nie oferuje nic specjalnego. Nawet ceny gier są takie, jak na Steamie. W zasadzie jedynym argumentem za, jest darmowe GTA San Andreas.

Jak zatem sami widzicie, moda na launchery trwa w najlepsze. Niedługo będziemy mieli więcej klientów na dysku, niż samych gier. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze