Gotowi na Godlike Burger?!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Koneserzy niestandardowych potraw i gier z gatunku zarządzania biznesem już 21 kwietnia będą mogli wyruszyć na kulinarną przygodę, jakiej jeszcze nie było, w szalonym symulatorze gotowania Godlike Burger. Gracze dostaną możliwość zamordowania i zamienienia swoich klientów w przepyszne składniki, jednocześnie rozwijając swój biznes i szukając przepisu na najwspanialszego burgera w galaktyce w tej pełnej mrocznego humoru grze na PC. Wersje na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch zostaną wydane w późniejszym terminie.

Gotowi na Godlike Burger?!

W grze Godlike Burger gracze wcielają się w postać ekscentrycznego szefa kuchni, którego najcenniejszymi składnikami są jego klienci - kosmici. Dąży on do stworzenia najsmaczniejszych i najbardziej niezwykłych burgerów we wszechświecie przemierzając galaktykę w latającej kosmicznej jadłodajni w poszukiwaniu nowych inspiracji.

Gracze muszą zdobywać nowe składniki (to znaczy: zwabiać klientów w pułapki, a następnie zamieniać ich w kotlety), zarządzać swoją restauracją i unikać złapania. Dostosowując się do preferencji klientów w zakresie różnych rodzajów mięsa, ulepszając kuchnię i swoje menu, poprawiają reputację swojej restauracji dzięki czemu mogą pozwolić sobie na podróże na nowe planety. Nie powinni jednak pozostawać zbyt długo w jednym miejscu, ponieważ kosmiczna policja zawsze wypatruje szalonego kucharza z zakrwawionym tasakiem.

Godlike Burger zostanie wydany na Steam, GOG.com and Epic Game Store 21 kwietnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze