Zobaczcie The Lord of the Rings: Gollum

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Daedalic Entertainment i NACON mają przyjemność zaprezentować pierwszy fragment rozgrywki z  The Lord of the Rings: Gollum – Daedalic chce przedstawić graczom swoje spojrzenie na jedną z najbardziej znanych postaci świata fantazy i dostarczyć je graczom na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S 1 września 2022. Premiera portu na konsolę Nintendo Switch planowana jest w późniejszym okresie bieżącego roku.

Zobaczcie The Lord of the Rings: Gollum

Gollum jest prawdopodobnie najbardziej niezrozumianym stworzeniem w całym Śródziemiu, przeklęty sprzecznymi osobowościami i ciągłym pragnieniem odnalezienia swojej "skarbu". The Lords of the Rings: Gollum zabiera graczy w wyjątkową podróż, dzieląc się perspektywą unikalną dla Golluma.

Czy to skradając się w wysokiej trawie, czy pływając w rzekach, Gollum musi dostosować się do środowiska i poruszać w ukryciu, jeżeli chce uniknąć zagrożeń podczas swojej podróży. Od gór Mordoru, przez kopalnie Morii, aż po las Mirkwood, gracze będą odkrywać wiele zróżnicowanych środowisk i doświadczać porywającej narracyjnej przygody. Już 1 września odkryj tę oryginalną historię stworzoną przez Daedalic Entertainment i oficjalnie licencjonowaną przez Middle-earth Enterprises.

The Lord of the Rings: Gollum bazuje na legendarnych powieściach autorstwa J.R.R. Tolkiena, trylogii Władcy Pierścieni. Opowiada zakulisowe doświadczenia Golluma z pierwszych części książki - Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia. Po utracie swojego skarbu na rzecz Bilbo Bagginsa, Gollum decyduje się opuścić Mgliste Góry i wyruszyć w niebezpieczną podróż po Śródziemiu, gdzie na swojej drodze będzie spotka postacie znane z książek, a także zupełnie nowych potencjalnych sprzymierzeńców jak i wrogów.

Od graczy zależeć będzie, czy ważne decyzje będzie podejmować Gollum czy Sméagol i kto nad kim powoli będzie przejmować kontrolę. Aby przetrwać niebezpieczne spotkania w trakcie swojej drogi, Gollum musi użyć całego swojego sprytu, aby odwrócić uwagę i przemknąć obok wrogów, wspinając się i przeskakując przez pionowo zaprojektowane środowiska. .

The Lord of the Rings: Gollum, to nowy tytuł AA, opracowany przez Daedalic Entertainment we współpracy z Middle-earth Enterprises. Jest wydawany wspólnie przez Daedalic Entertainment i NACON. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, a także Xbox Series X|S 1 września, 2022. Dla graczy konsolowych gra będzie dostępna w wersji pudełkowej.  

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze