Good Game pośmieje się z e-sportu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Serial komediowy Good Game będzie opowiadał o dwóch gamoniach, którym marzy się kariera w e-sporcie. Premiera na YouTube Red jeszcze w tym miesiącu.

''Niepoprawny optymista Alex (Dan Avidan) i nieszczęsny guzdrała Ryland (Arin Hanson) rekrutują drużynę wyrzutków chcąc podbić świat e-sportu starając się o miejsce w największym turnieju gry Killgore - Blood Match'' dość enigmatycznie napisano w opisie serii, ale jej klimat mogliście już poczuć oglądając trailer. 

Ważną z naszego punktu widzenia informacją jest to, że nad Good Game czuwał będzie Dan Harmon, czyli człowiek który współtworzył kreskówkę Rick and Morty oraz serial Community. W serialu zobaczymy również ludzi znanych przede wszystkim z internetu jak choćby Michelle Morrow i Jesse'ego Coxa. Nutki szaleństwa doda Terry Crews, czyli  niespełniony Doomfist, który wcieli się w rolę komentatora zawodów. 

Jak wspomniałem na początku, serial swoją premierę będzie miał 30. sierpnia i będzie go można zobaczyć tylko i wyłącznie na YouTube Red, co oznacza, że fani w Polsce... na razie muszą obejść się smakiem, bo Red nie jest jeszcze dostępny w naszym kraju.

Ryland i Alex ruszają na podbój e-sportowej sceny

[źródło: GameGrumpscomicbook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze