Clem na małym ekranie?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Luty 2017
  • Komentuj 1

Z małej, przestraszonej dziewczynki...

Z małej, przestraszonej dziewczynki...

Zdaniem Seana Mackiewicza, edytora komiksowej wersji The Walking Dead, nie jest wykluczone, że w przyszłości znana z gry Telltale Clementine może pojawić się w komiksie, a nawet serialu o żywych trupach. Trudno Clementine nie lubić. Dziewczynka urosła na naszych oczach, z nieporadnej dziewczynki zmieniła się z czasem w rezolutną nastolatkę, która może bardzo wiele znieść i nie straszne są jej przeciwności losu.

... do nie dającej sobie wciskać kitu nastolatki

... do nie dającej sobie wciskać kitu nastolatki

Portal SyFy miał okazję porozmawiać Seanem Mackiewiczem, który jest pod wrażeniem w jaki sposób Telltale rozwinęło Clem. Twórcom The Walking Dead na tyle spodobała się nastolatka, że nie wykluczają wykorzystania jej w głównej serii komiksów, a nawet w arcypopularnym ostatnimi czasy serialu. ''Ostatnia część TWD od Telltale -  The New Frontier -  dzieje się w tym samym czasie co komiks TWD #126. Sporo może się zdarzyć zanim ona w ogóle się pojawi. I nie chodzi o to, że jestem tajemniczy. Tak naprawdę, to nie wiem... ale! Trzeba czasu, żeby takie coś napisać'' dość zawile tłumaczy Mackiewicz.

Kojarzycie kolegę?

Kojarzycie kolegę?

Zapowiedzią pojawienia się Clementine w serialu na pewno to nie jest, ale twórcy ewidentnie biorą taką możliwość pod uwagę. Zresztą, nie byłby to pierwszy raz, kiedy ścieżki postaci z serialu skrzyżują się z losami Clementine. Chodzi oczywiście o faceta imieniem Jesus, którego zobaczyć można zarówno na srebrnym ekranie jak i w grze.

Bo Clem kojarzy!

Bo Clem kojarzy!

Jeśli Clem rzeczywiście trafi kiedyś do serialu, to kto mógłby wcielić się w dziewczynę? Macie jakieś typy? [źródło: blastr.com, comicbook.com, hardcoregamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze