Głodni multiplayera? Gothic 2 Online czeka!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 24 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Ja Was nie zamierzam zachęcać do grania w serię Gothic. To w końcu narodowy obowiązek, aby przynajmniej 10 razy przejść część pierwszą i drugą (oczywiście z dodatkiem). O trzeciej nie rozmawiamy, chociaż nie jest taka zła. Jednak, jeśli tęskno Wam do Gothica, a do tego chcielibyście pograć z innymi to… przedstawiamy Wam Gothic 2 Online! Gothic 2 Online to polska, darmowa modyfikacja umożliwiająca rozgrywkę multiplayer w grze Gothic 2: Noc Kruka (kopia gry jest wymagana). Jest to miejsce z nieograniczoną rozgrywką, którą gracze tworzą dla graczy - a wszystko to jest osadzone w świecie Gothic.

Gothic 2 Online czeka na wszystkich zapalonych graczy

Praktycznie każdy znajdzie w Gothic 2 Online dla siebie. Jesteście tu, aby stworzyć nowe osady na serwerze typu Survival, a może jesteście zaprawionym wojownikiem, który to chce brać udział w turniejach klanowych w trybie TDM? To nie dla Was? Może wolicie napisać własną historię i stać się częścią fabularnego świata Gothic na serwerach Roleplay? Jeszcze nie? Może w takim razie zainteresuje Was możliwość rozwoju własnej postaci na serwerach MMORPG? Dla każdego znajdzie się coś miłego!

Jeżeli chodzi o nadchodzące, ciekawe serwery, fanów trybu Roleplay powinien zainteresować projekt MyKhorinis Roleplay. Serwer oferuje rozbudowany skrypt, a w nim system domów, skrzyń, systemy rzemieślnicze (takie jak m.in. płatnerstwo, myślistwo czy górnictwo), rozbudowany system craftingu, bogatą paczkę serwerową z setkami ubrań, pancerzy i broni oraz autorską mapę opartą o szkielet świata znanego nam z Gothic II, ale w zupełnie nowym wydaniu.

Innym wyborem może być Revival MMORPG, serwer również oparty o świat przedstawiony w drugiej odsłonie serii. Przygotowano skrypt, w którym znajdują się m. in. system rozwoju postaci, systemy craftingu, ulepszania ekwipunku, możliwość tworzenia niestandardowych mikstur, system tworzenia i rozwijania gildii oraz terenów gildyjnych, różnorodne misje i wiele, wiele więcej.

Wasz wybór może paść również na Eskaton Deathmatch - projekt szczególnie skierowany w stronę osób, które zainteresowane są doskonaleniem swoich umiejętności walki na ściśle zbalansowanych warunkach. Serwer skupia wokół siebie aktywne, duże community, w tym wiele klanów, do których warto dołączyć, zaczynając swoją przygodę z trybem DM. Eskaton Team jest także odpowiedzialny za prowadzenie wydarzeń o potocznej nazwie “Liga Klanów” oraz innych, cyklicznych eventów opartych na walce między graczami, bądź graczami i komputerem.

Jeżeli nie zaciekawiły Was wymienione projekty, zajrzyj na Discord Gothic 2 Online, na którym znajdziesz ogłoszenia nadchodzących serwerów. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie projektu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze